Beatrix eliminohet nga shtëpia e “Big Brother Vip”

0
288

Beatrix Ramosaj është konkurrentja e cila ka lënë shtëpinë e famshme në Shqipëri, Big Brother Vip.

Beatrix ka shpërthyer në lot kur ka mësuar nga moderatorja e spektaklit Arbana Osmani që do të duhet të lërë shtëpinë e BBV.

Ndërsa më pas është puthur dhe përqafuar me Donaldin, i cili i ka kërkuar asaj që të veprojë ashtu siç ka folur me të më parë.