Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bashkia e rrethuar nga policia, protestuesit u hedhin shashka, vezë e tymues policëve (film)

Nga Media 0

Tensionohet situata pranë Bashkisë së Tiranës. Banorët e “Astirit” kanë hedhur shashka, vezë e tymues në drejtim të kordonit policor që ka rrethuar godinën. Banorët kanë i kanë kërkuar krybashkiakut të dalë jashtë të flasë me ta, por Erion Veliaj nuk ka reaguar.

Protesta e banoreve te "Astirit" ne diten e 13. Banoret proteste te Bashkia Tirane

Posted by Fax Web on Thursday, November 15, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej