Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Bardhi: Kush ka zgjedhur të blejë vota me krimin e organizuar, është i destinuar të ikë!

Nga Klodiana 0

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazmend Bardhi i është përgjigjur kryeministrit Rama, duke thënë se kush vjedh votat e shqiptarëve, është i destinuar të largohet.

Me anë të një postimi në rrjetin social “Facebook”, Bardhi shkruan se

“Kush sulmon gazetën Bild, që i zbulon telefonatën për vjedhjen e zgjedhjeve dhe fshihet prapa fustanit të Blerina Gjylametit, do të ketë fatin e gangsterëve me të cilët qeveris! 👎 Kush ka zgjedhur të vjedhë e të blejë vota me krimin e organizuar, është i destinuar të ikë! ✌”, shkruan Bardhi.

Deklarata e Sekretarit të PD vjen pasi Rama më herët me anë të një postimi, kishte deklaruar se kush ka zgjedhur e të dëmtojë, është i dënuar të turpërohet dhe te dështojë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej