Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Barbare/ Policia rrëmben dhe dhunon sekretarin organizativ të PD-së, Sahit Dollapi (film)

Nga Ejona 0

Protesta e opozitës është zhvendosur pak minuta më parë përpara selisë së parlamentit.

Ndërkohë pamje të rënda dallohen se si policia ka rrëmbyer sekretarin organizativ të PD-së Sahit Dollapi.

Policë të maskuar e kanë rrëmbyer atë nga rruga dhe e kanë dhunuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej