Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Barack dhe Michelle Obama dhurojnë spektakël në koncertin e Beyonces (film)

Nga Klodiana 0

Barack dhe Michelle Obama do të mbahen mend si një nga çiftet më të dashura presidenciale amerikane. Ata janë shfaqur në Landover, Maryland duke u argëtuar në koncertin e Beyonce dhe Jay Z.

Dyshja e këngëtarëve kanë pasur një konkurrencë serioze pasi u vunë re nga turma të gjithë u kthyen nga Ish presidenti dhe Zonja e Parë. Video menjëherë është shpërndarë në rrjetet sociale, ku po bën dhe xhiron e botës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej