Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ballsh, 34-vjeçari vret me thikë gruan dhe kunatën

Nga Media 0

Tronditet Ballshi. Dy motra janë gjetur të vrara me thikë.

Policia e Mallakastrës ka vënë në pranga menjëherë shtetasin G.M., 34 vjeç, i cili është edhe autori i ngjarjes makabre.

Ky i fundit, në gjendje të dehur, ka vrarë me thikë bashkëshorten e tij G.C. 31-vjeçe dhe motrën e bashkëshortes, 18-vjeçaren M.C.

Të dy shtetaset janë gjetur të pajeta në banesë, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej