Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Automjeti përplas për vdekje një person në autostradën Shkodër-Lezhë

Nga Klodiana 0

Një person ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm, si pasojë e një aksidenti automobilistik në autostradën Shkodër-Lezhë, në afërsi të fshatit Mabe.

Ngjarja e rëndë mësohet të ketë ndodhur rreth orës 06:00 të mëngjesit të sotëm.

Viktima, identiteti i të cilit nuk dihet ende, po udhëtonte me biçikletë, në këtë aks rrugor, në momentin që është përplasur nga një automjet.

Si pasojë e plagëve të marra, ai ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej