AUTHOR NAME

27.al

5772 POSTIME
0 Komente

Në Elbasan po përsëritet Tropoja

Nga Enkel Demi Ngjarja e Elbasanit është nga ato që e nxjerr mbretin gollomesh. Në fundvit ka patur një debat të ashpër mes ministrit të...

Sondazhi/ PD 29 % përkundrejt PS 27%

  Në se do të zhvilloheshin zgjedhjet nesër, 16% votojnë LSI, 8% PDIU, 3% PR dhe 3% partitë e tjera Partia Demokratike rezulton fituese e sondazhit...

Mimi Kodheli: Sa e rrezikuar është Shqipëria nga ISIS dhe PS nga Ben Blushi

Mimi Kodheli, ministrja e Mbrojtjes në një intervistë në Shih Programin, në TVSH flet për rrezikun e ISIS në botën shqiptare. Rrëfen sfidat e...

“Lolita”, më e bukura në botë është…

Në Google ajo cilësohet si “vajza e vogël më e bukur në botë”. Është vetëm 10 vjeç dhe ka nënshkruar tashmë dy kontrata të...

Për bukën e gojës. Foto LSA / Malton Dibra

Interesimi i mediave për takimin e kryetarit të Kuvendit, Ilir Meta me eurodeputetët, Knut Fleckenstein dhe Eduard Kukan.

Aktori bëhet baba në moshën 90 vjeç

Raffaele Pisu është 91 vjeç. Dikur në vitet ’50 - ’60 ka qenë një aktor mjaft i njohur në Itali, veçanërisht në teatër, por...

PD kërkon të martohet me Feriden

Nga Enkel Demi Arben Ristani ka ripërsëritur në Ora News idenë se Partia Demokratike është e hapur për një koalicion më të gjerë duke ftuar...

Luti ka të drejtë të hënën, unë të djelën

Nga: Enkel Demi Të hënën e shkuar Lutfi Dervishi publikoi një vëzhgim të shkurtër, i cili ishte nga ato gjërat e këndëshme, por që rrëfejnë...

Latest news

Marrëveshja për armët bërthamore, ‘e frikshme’, Irani shtyn bisedimet, me zgjedhjen e liderit të ri, nuk dihet kur mund të rifillojnë

Irani dhe gjashtë fuqi botërore kanë shtyrë bisedimet bërthamore për konsultime në kryeqytetet e tyre, tha të dielën i dërguari i Bashkimit Evropian në...

Degradon situata mes dy vëllezërve, heqin rripat për tu rrahur live në emision (film)

Të ftuar në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në Gjyq” kanë qenë dy vëllezër të cilët prej kohësh janë në konflikte me njëri-tjetrin dhe nuk...

I nxehti dhe sëmundjet e zemrës, mjeku: Shmangni futjen në ujë të ftohtë!

Gjatë verës, i nxehti është armiku kryesor i personave që vuajnë nga patologji kardiake. Mjeku kardiolog, Taulant Gishto, shpjegon se të rrezikuar nga temperaturat...

E dashura e tradhtoi me gjyshin, i riu bën deklaratën tronditëse: Djali im është njëkohësisht xhaxhai im

Një i ri ka vendosur të ndajë me gjithë ndjekësit në TikTok historinë e tradhtisë, pikërisht faktin se e dashura e tij e ka...

Të shtëna armësh gjatë një feste, plagosen 3 fëmijë (film)

Tre fëmijë janë plagosur nga të shtënat që janë regjistruar gjatë një feste në Toronto. Autoritetet policore të Kanadasë kanë njoftuar se të plagosur kanë...