Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Atentat në Vlorë/ Vdes në spital kreu i Njësisë Administrative Kotë

Nga Klodiana 0

Vdes administratori i fshatit Kote, Argjil Gjika u qëllua me plumb në gjoks.

Mësohet se administratori i fshatit Kotë në Vlorë, Argjil Gjika ka ndërhyrë në sherrin mes dy vëllezërve, por kishte mbetur i plagosur rëndë me disa plumba në kraharor.

Fatkeqësisht ka ndërruar jetë në sallën e operacionit në spitalin e Vlorës.

vijon…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej