Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Asnjë hap pas”/ Basha: Ftoj të gjithë qytetarët në betejën e 25 majit (film)

Nga Ejona 0

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha fton të gjithë shqiptarët në protestën e nesërme në Tiranë.

Përmes një postimi në Facebook, Basha shprehet i bindur se nuk do të ketë asnjë hap pas dhe se protesta e 25 majit është betejë për vdekje a liri.

“Të gjithë në Tiranë nesër, më 25 maj në orën 19:00, për të treguar vendosmërinë tonë për liri, për demokraci, për zgjedhje të lira e një qeveri nga populli, të popullit dhe për popullin, për Shqipërinë si e gjithë Europa. Asnjë hap pas! #25maj #ShqipëriaSiEuropa”, shkruan Basha, ndërsa ka bashkëngjitur edhe një video.

25 Maj – Shqipëria si Europa!

Të gjithë në Tiranë nesër, më 25 maj në orën 19:00, për të treguar vendosmërinë tonë për liri, për demokraci, për zgjedhje të lira e një qeveri nga populli, të popullit dhe për popullin, për Shqipërinë si e gjithë Europa. Asnjë hap pas! #25maj #ShqipëriaSiEuropa

Publiée par Lulzim Basha sur Vendredi 24 mai 2019

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej