Askush nuk e vuri re, por ky ishte gjesti që Atdheu bëri për ditëlindjen e Borës

0
144

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” Atdhe Xharavina nuk ka të ndalur, kur bëhet fjalë për dedikimet e tij të nënkuptuara për Bora Zemanin,

Këtë të dielë, në daten 9 janar, ai ka postuar një “story” në llogarinë e tij të “Instagram” në orën 3 të mëngjesit. Ai shfaqet në një makinë, në të cilën këndon këngën e vendosur të Golden G dhe Burak “Gëzuar ditëlindjen”. Megjithatë, pak kohë pas postimit, Atdheu vendosi ta fshijë postimin.

Dyshja prej një kohe të gjatë, janë përfolur shumë, si rrjedhojë e fotove dhe videove të ndryshme që kanë qarkulluar në internet. Kjo ka ardhur gjithashtu dhe pasi Atdheu ka shprehur hapur simpatinë që ka ndaj Borës pas daljes nga emisioni.