Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

ARRSH: Nga nesër bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, mjetet do lëvizin vetëm në 1 korsi

Nga Ejona 0

Nga nesër vetëm një korsi e autostradës Tiranë-Durrës, nga ish-Dogana në Qafë Kashar deri në Vorë do të jetë e hapur për lëvizjen e automjeteve pasi po punohet për vendosjen e sistemit të ndriçimit.

ARRSH dhe Policia Rrugore njoftuan se duke nisur nga ora 8:00 e ditës së nesërme, 8 maj 2019, deri në 17 korrik 2019 qarkullimi i mjeteve në pjesën ku do të kryhen punimet do të jetë me shpejtësi të reduktuar, ndërsa lëvizja e mjeteve do të drejtohet në 1 korsi.

Punonjësit e ARRSH, Policisë  Rrugore dhe mirëmbajtjes do të jenë në terren për mbarëvajtjen e ndërhyrjes dhe orientimin e trafikut sipas planit të menaxhimit të miratuar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej