Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Arrestohet 56-vjeçari që ngacmoi seksualisht dy të mitura në Durrës

Nga Klodiana 0

Policia e Durresit ka arrestuar një 56-vjeçar me iniciale R.S. nga Durrësi, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht me dy vajza të mitura të moshave 9 dhe 13 vjeç.

“R. S., 56 vjeç, banues në Durrës, pasi ka kryer veprime të turpshme ndaj 2 të miturave, 9 dhe 13 vjeç”. njofton policia. Nuk dihet ende identiteti i plotë i 56-vjeçarit.

Ky nuk është rasti i parë kur persona në moshë madhore, ngacmojnë apo abuzojnë seskualisht me të mitura.Rreth një muaj më parë, një ngjarje e ndodhur në Paskuqan tronditi mbarë opinionin publik, ku 65-vjeçar Abaz Dogu kishte abuzuar seksualisht me një 15-vjeçare, nxënëse në shkollën ku ai punonte si roje.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej