Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ariu sulmon një person në Kukës, i shkakton plagë të shumta në kokë dhe këmbë

Nga Ejona 0

Një ari ka sulmuar një person në vendin e quajtur Saat, në Kukës.

Mësohet se ariu e ka sulmuar shtetasin Ekrem Onuzi në kokë dhe në këmbë, duke i shkaktuar plagë të shumta dhe hemoragji.

Ndërkohë që personi është në në luftë për jetën, ka ndezur një zjarr në mënyrë që helikopteri të lokalizojë vendndodhjen e tij.

Prej dy orësh është njoftuar salla e Emergjencave për helikopter, i cili do të transportojë të plagosurin drejt spitalit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej