Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

ANSA: Tërmeti në Shqipëri, njerëzit presin në rradhë për bukë (Film)

Nga Media 0

Agjensia italiane shtetërore e lajmeve, ANSA përmes një videoje rrëfen qartë situatën në Durrës. Të prekurit nga tërmeti tani janë në qiell të hapur dhe presin në radhë për bukë.

Në videon e mëposhtme shihen radha me njerëz, fëmijë, gra e burra që presin e zgjasin duart për të marrë bukë dhe ujë sikur të jemi në vendet e Botës së Tretë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej