Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Amerikanët blejnë letrat higjenike “Trump” të prodhuara në Kinë

Nga Klodiana 0

Një kompani në Bejing në Kinë ka krijuar një letër higjienike me imazhin e Trump të stampuar.

Industria e letrës Qingdao ndodhet në veri të kinës në provincën Shandog, ka nxjerr në shitje letrën “Plehra me Trumpin”.  Kjo letër higjienike është nxjerr në shitje në muajin Shkurt. Në fillim kjo kompani shiti rreth 500 kopje në orë  të produktit…  Ndërsa tani kanë arritur kërkesat deri në 5000 mije.  Këto letra higjienike kushtojnë  50 cent secila, blerësi mund të zgjedhin tre tipe fytyrash të Trump, Trump duke qeshur, Trump i trishtuar Trump duke treguar gishtin. Shumica e blerësve ndodhen në Amerike duke përfshirë edhe femra  blerëse.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej