Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Akuza për racizëm, Bela Hadid tregon të vërtetën

Nga Klodiana 0

Modelja e njohur Bella Hadid, pasi u akuzua për racizëm, është detyruar të kërkojë falje. Akuzat vërshuan ndaj saj fill pasi publikoi në rrjetin social “Instagram” një foto ku dukej me këmbë të ngritur për nga dritarja e aeroportit, teksa përballë shiheshin avionët që kishin flamujt e Emirateve të Bashkuara Arabe dhe Saudite.

Bella ka reaguar duke bërë të qartë se nuk kishte për qëllim të fyente vendet dhe se postimi nuk kishte të bënte me politikën.

“Nuk i vura re aeroplanët në sfond dhe kjo është e vërteta. Unë kurrë nuk kisha për qëllim që të mos i respektoja këto linja ajrore. Lërini të qeta këto vende të mrekullueshme. Jo vetëm që kam respekt nga thellësia e zemrës,por gjithmonë jam munduar të mbështes atë që është e drejtë, veçanërisht  Lindjen e Mesme”, ka përfunduar ajo.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej