Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aktorja e njohur turke po pushon në bregdetin shqiptar

Nga 27-shi 0

Në këto ditë të korrikut, bregdetin shqiptar e ka zgjedhur edhe një aktore e njohur.

Bëhet fjalë për aktoren e mirënjohur dhe të dashur turke, Farah Zeynep Abdullah, e njohur te shqiptarët me rolin e Surës, nga seriali “Kurti dhe Sura”.

Për ndjekësit e saj të shumtë në instagram, aktorja ka hedhur një instastory përmes së cilës ka bërë të ditur se po pushon në jug të Shqipërisë.

Për publikun shqiptar, Farah është bërë e njohur nga seriali “Kurti dhe Sura”, ku ka luajtur përkrah aktorit të njohur dhe shumë të pëlqyer, Kıvanç Tatlıtuğ.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej