Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aktori i “Game Of Thrones” ka rezultuar pozitiv me Covid-19

Nga Klodiana 0

Së fundmi edhe dy aktorë të tjerë kanë rezultuar pozitivë ndaj analizave të Covid-19.Pas Tom Hanks dhe bashkëshortes së tij, Rita Wilson, aktores së filmit, “James Bond”, Olga Kurylenkonjë, Idris Elba, një tjetër aktor me koronavirus.

Një ndër ta është ylli i serialit Game of Thrones. Aktori norvegjez, Kristofer Hivju ka konfirmuar se është infektuar nga virusi dhe tani është vetizoluar në shtëpi me familjen e tij.

“Jam mirë, vetëm kam pak simptoma të ftohti”, shkruan Hivju. Gjithashtu ai i bën thirrje të gjithë ndjekësve të tij të tregojnë kujdes, të lajnë duart dhe të rruajnë distancën e përcaktuar nga njëri-tjetri. Ai është izoluar në shtëpi dhe po ndjek të gjitha këshillat e mjekëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej