Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksidenti me një të vdekur në Korçë, arrestohet drejtuesi i mjetit

Nga Klodiana 0

Një kasident i rëndë ka ndohur në Korçë,  ku një person humbi jetën ndërsa 4 të tjerë mbetën të plagosur. Policia kanë bërë të mundur arrestimin Daniel Hyka i cili mbrëmjen e së dielës udhëtonte me automjetin e tij tip benz.

Si pasojë e përplasjes humbi jetën 55-vjeçari Agron Qamo, baba i dy fëmijëve, ndërsa mbetën të plagosur 4 persona. Mësohet se një prej të plagosur është në gjendje të rëndë shëndetësore, dhe është dërguar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Një parakalim i gabuar i Hukës dyshohet të jetë bërë shkak i aksidentit, duke u përplasur me një tjetër automjet tip “golf”, në të cilën udhëtonin 5 anëtarët e një familjeje nga Kamza.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej