Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksidenti i rëndë në Qafë Thanë, përplasen dy makina

Nga Klodiana 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Qafë Thanë, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Fatmirësisht, nga ky aksident nuk ka patur të lënduar, por vetëm dëme materiale dhe tronditje tek personat që kanë qenë brenda makinave. Makina me targa të huaja ka pasuar dëme të mëdha materiale.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij aksidenti.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej