Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksidenti i frikshëm në qendër të Beratit, motorri me shpejtësi përplas një këmbësore

Nga Ejona 0

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në qendër të qytetit të Beratit, ku një motorr me shpejtësi ka goditur një kalimtare.
Mësohet se 43-vjeçarja M.Ç,banuese në Berat sapo kishte dalë nga minimarketi në momentin e përplasjes, ndërkohë që edhe drejtuesi i mjetit ka përfunduar në anën tjetër të rrugës,i plagosur rëndë.
Të dy të plagosurit janë dërguar në spital në gjendje të rëndë dhe me fraktura në pjesë të ndryshme të trupit.
Ndërkohë policia bën me dije se,drejtuesi i motorrit, J.Sh,35-vjeç, banues në fshatin Molisht të Beratit, është i ndaluar në spital ku përveçse po merr mjekimin e specializuar do merret në pyetje nga policia për ngjarjen.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej