Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident tragjik në Lushnje/ Humbin jetën dy persona, shoqërohet drejtuesi i mjetit

Nga Ejona 0

Një aksident tragjik ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Fier-Lushnje në fshatin Savër.

Mësohet se dy automjete tip “Benz” me drejtues shtetasin E.Gj, 29 vjeç dhe shtetasin Idajet Toshkëllari, 64 vjeç janë përplasur me njëri tjetrin.

Për pasojë kanë ndërruar jetë shtetasi Idajet Toshkëllari dhe pasagjerja që ndodhej me të në mjet e identifikuar si Hatixhe Hatia, 62 vjeç.

Ndërkohë policia ka shoqëruar shtetasin E.Gj dhe po kryen veprimet proceduriale për arrestimin e tij. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej