Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në Fushë-Krujë, makina përplas një këmbësor

Nga Klodiana 0

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën nacionale Fushë Krujë- Tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësor.

Duke qenë se në zonën e quajtur Qerek ku edhe ka ndodhur ngjarja, sot është ditë pazari ka shkaktuar një fluk njerëzish, por edhe drejtuesit duke mos zbatuar tabelat sinjalizuese, ka sjellë edhe përplasjen e këmbësorit.

Bëhet me dije se në vendngjarje ka mbërritur menjëherë Policia e Grupi Hetimor për të zbardhur detajet e këtij aksidenti. Mësohet se drejtuesi i mjetit është ndaluar nga policia.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej