Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident në aksin Librazhd-Elbasan, fuoristrada përplaset me kamionin

Nga Klodiana 0

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin e rrugës kombëtare Librazhd-Elbasan, ku një fuoristradë është përplasur me një automjet të tonazhit të rëndë. Për pasojë dy persona kanë mbetur të plagosur.

Raportohet se aksidenti për pak sa nuk është kthyer në një tragjedi pasi automjetet kanë qenë duke lëvizur me shpejtësi, ndërsa qarkullimi ka qenë mjaft i dendur.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për normalizimin e qarkullimit të automjeteve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej