Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksident i frikshëm, makina me tre të rinj përfundon në përrua

Nga Klodiana 0

Një automjet me targa AA518BC ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka përfunduar në përroin e Shesë, në hyrje të Librazhdit.

Bëhet me dije se nga aksidenti, tre të rij kanë mbetur të plagosur dhe janë dërguar në spitalin e Librazhdit. Ndërkohë mësohet se të rinjtë kanë dëmtime të lehta, por fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetën.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej