Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Aksi Korçë-Voskopojë/ Makina del nga rruga, përplaset me murin

Nga Ejona 0

Në aksin Korçë-Voskopojë një tjetër aksident është shënuar këtë mbrëmje.
Mësohet se një makinë është përplasur me një mur dhe për pasojë ka dalë nga rruga.
Akoma nuk ka informacione lidhur mbi gjendjen e drejtuesit të mjetit por në vendngjarje ndodhet policia që po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej