Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ai njeri i vdekur, nuk është heroi i Bularatit, por turpi i minoritarëve

Nga 27.al 0

Nga Mesila Doda

Ne, shqiptarët e kemi zakon që nuk flasim keq për të vdekurit e duke iu përmbajtur këtij kodi kam heshtur deri më tani.

Po që për një terrorist na shkulen deputetë e na tregojnë nderimin për terroristin kjo është e tepërt.

Kacifas nuk është heroi i Bularatit, është turpi i tyre dhe i minoritarëve shqiptarë, i cili mori armën e doli në mes të fshatit duke shtënë.

Ekstremizmi nuk nderohet, dënohet.

E mos e harroni, sa kohë do ketë varreza të ushtarëve grekë do ketë edhe provokime të forcave të errëta paramilitare greke në jug të vendit…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej