Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

A nuk është koha e gjeniut që të zgjidhet kriza në Lindjen e Mesme?

Nga 27-shi 0

Në këtë moment kaq të vështirë që po kalon bota, ku rreziku i Luftës së Tretë Botërore është kaq pranë, kokat e nxehta nuk po e kuptojnë që gjenialiteti i një personi që e kanë përditë para syve, mund ta zgjidhë shumë lehtë çështjen se sa armët apo bllokadat ekonomike.

Shpesh dritëshkurtësia e liderëve globalë merr në qafë njerëzinë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej