Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

73 kg drogë brenda bagazhit, në pranga drejtuesi i makinës

Nga Klodiana 0

Policia ka sekuestruar ditën e sotme 73 kilogramë marijuanë në kufirin greko-shqiptar. Operacioni është zhvilluar në Kefalovris në Janinë.

Mjeti është ndalur nga policia greka teksa po vinte nga kufiri i gjelbër. Brenda në bagazh të mjetit u gjeten dhe sekuestruan 47 pako me 73 kg 800 gram marijuanë.

U sekuestruan 2 celulare dhe 150 euro. Në pranga është venë drejtuesi i mjetit, një 43-vjeçar grek.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej