Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zjarr në lagjen “Nënë Tereza” në Lezhë

Nga Klodiana 0

Një zonë me shkurre në lagjen “Nënë Tereza” në Lezhë është përfshirë nga flakët në orët e mbrëmjes së të premtes.

Forcat zjarrfikëse mbërritën në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për lokalizimin e flakëve.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej