Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ylli i Juventus nuk ia del, mungon ndaj Ajaxit

Nga Klodiana 0

Lajme aspak të mira për Juventusin, në prag të duelit të kthimit në çerekfinalen e UEFA Champions League ndaj Ajaxit.

Mattia Perin do të jetë mungesa e madhe e bardhezinjve, i cili i bashkohet në infermieri emrave si Giorgio Chiellini dhe Emre Can. Por, ndryshe nga këto të fundit, Perin nuk ka gjasa që të jetë pjesë e bardhezinjve për këtë takim.

Në infermieri ndodhet edhe sulmuesi brazilian, Douglas Costa. Ndërkohë, me skuadrën është grumbulluar edhe Juan Cuadrado, i cili luajti ndaj SPAL, por nuk është pjesë e listës së skuadrës së Ligës së Kampionëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej