Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Vrasja në Elbasan/ Policia shoqëron 9 persona

Nga Rexhina Biba 0

Policia ka shoqëruar 9 persona për vrasjen e 37-vjeçarit Erion Millo mbrëmjen e së shtunës, në afërsi të stacionit të trenit në Elbasan.

Fillimisht u raportua se Millo u qëllua me thikë, por në vendngjarje policia gjeti edhe 2 gëzhoja. Autorët dyshohet se e kanë ndjekur dhe i kanë zënë pritë 37-vjeçarit, i cili ka qenë duke lëvizur me makinën e tij në këtë zonë.

Policia e Elbasanit po punon për zbardhjen e ngjarjes së rëndë, ndërsa gjatë natës janë ushtruar kontrolle në disa zona si dhe u ngritën disa postoblloqe në rrugët e qytetit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej