Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

U largua me lot në sy nga fusha, serbët: Ronaldon e nxorën me të kuq shqiptarët

Nga Klodiana 0

Cristiano Ronaldo u largua mes lotëve kur mori kartonin e kuq të mërkurën në ndeshjen e “Champions League” kundër Valencia-s. Portugezi i Juventusit humbi në këtë mënyrë mundësinë për të shënuar dy golat me 11-metërsh, por sipas mediave serbe ky ishte një episod i stisur nga Ronaldo, i ndikuar nga mafia shqiptare.

Portali serb “Alo” shkruan se e gjitha është një komplot i organizuar nga mafia e vendit tonë. “Ronaldo është viktimë e keqbërësve shqiptarë,”-nis artikulli.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej