Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“Trimat” me kallash vrasin ariun

Nga 27-shi 0

tirananews.al denoncon me anë të kësaj fotoje masakrën që bëjnë shqiptarët me kafshët e egra. Ja shënimi i saj në facebook:

“Një tjetër krim nga Gjuetarët, ata po e shkatërrojnë Faunën e vendit tonë.
#Shpërndajeni, nëse jeni kundër këtij fenomeni.”

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej