Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Tiranë/ Shpërthim në një palestër pranë Kopshtit Botanik

Nga Skenderi 0

Një shpërthim ekspozivi ka ndodhur  rreth orës 5 të mëngjesit  në një palestër në afërsi të Kopshtit Botanik në Tiranë.

Mësohet se nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale. Shpërthimi dyshohet të ketë ndodhur si pasojë e vendosjes së një sasie të vogël lënde eksplozive në murin e jashtëm të palestrës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin dhe kapjen e autorëve të kësaj vepre.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej