Ka than' i moçmi: 

 "Kurrë nuk kemi të drejtë të quhemi komb i qytetëruar, sado që të mësojmë gjuhë të huaja, sepse kombi nuk qytetërohet vetëm me mësimin e gjuhëve të huaja, por me mësimin e gjuhës së vet.”

                                                                                        -Filip Shiroka

Tiranë/ Përfshihet nga flakët një banesë trekatëshe

Nga Klodiana 0

Një banesë trekatëshe është përfshirë nga flakët në rrugën “4 Dëshmorët” në Tiranë.

Policia dhe dy zjarrfikse ndodhen në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur evakuimin e një personi të moshur.

Nga hetimet paraprake nuk raportohet për viktima të lënduar.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej