Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Tiranë/ Një 50 vjeçar mbytet në liqenin artifcial

Nga Skenderi 0

Një 50 vjeçar është mbytur në Liqenin Artificial në Tiranë rreth orës 12 e 20 të ditës së sotme.

Nga burime te policisë bëhet e ditur se vitima është shtetasi me inicialet E.R.

Trupi i pajetë i 50 vjeçarit është gjetur në afërsi të Digës së Liqenit Artificial.

Policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes .

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej