Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Tiranë, grabitet një kazino në “Rrugën e Elbasanit”

Nga Klodiana 0

Një kazino është grabitur rreth orës 04:30 të ditës së sotme, në “Rrugën e Elbasanit”. Behet me dije se dy persona të armatosur kanë hyrë brenda kazinosë dhe nënkërcënimin e armëve kanë marrë rreth 200.000 lekë, shumë  e cila dyshohet se është xhiroja e ditës që kishte grumbulluar kazinoja.

Nga hetimet paraprake mësohet se njëri prej grabitësve ka qënë i armatosur me thikë, ndërsa tjetri me postoletë. Pas grabitjes autorët janë larguar me shpejtësi duke përfituar edhe nga errësira.

Policia po punon për indentifikimin dhe kapjen e autorëve të grbitjes.

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej