Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Të shtëna me armë pranë Agjencisë së Sigurisë në SHBA, 3 të plagosur

Nga Klodiana 0

Tre persona besohet të jenë qëlluar jashtë kampusit të Agjencisë Kombëtare të Sigurisë, në Maryland të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Deri më tani raportohet për një oficer policie në mesin e të plagosurve. Pamjet e para tregojnë një kamionçinë të zezë me vrima plumbash në xhamin e përparmë.

Agresori është dërguar menjëherë në paraburgim pas arrestimit, ndërkohë FBI ka nisur hetimin për ngjarjen. Mësohet se asnjë prej të plagosurve nuk duket se është në rrezik për jetën, raportojnë mediat vendase.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej