Ka than' i moçmi:

"“Harrojmë se ditët tona janë të matura dhe se gërshëra e shtrigës kohë është gjithnjë gati të presë fillin e gjëllimit.”

-  Mid’hat Frashëri

Tahiri: Lulzim Basha takoi trafikantin e kërkuar për 130 kg drogë

Nga Klodiana 0

basha-me-tipin-e-droges-ne-durres

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri i përgjigjet akuzave të opozitës në rrjetin social Facebook,  me një fotografi i cili sipas tij, Lulzim Basha  ka zhvilluar një takim në portin e Durrësit me një person të shpallur në kërkim për trafikimin e 130 kg drogë.

“Por nuk kam sesi sot, që miku fotografik i Lulzim Bashes dhe PD u kap me presh ne duar me plot 130 kg droge qe donte ti trafikonte ne Itali, ti them Lulzim Bashes e shqup-istave te tjere: turperohuni per balten qe keni hedhur, e mbyllni gojën”, shkruan Tahiri.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>