Fjalë kyçe: Strakosha

Kalitje / Nga 27-shi -

Lista De Biazi, fillon rinovimi i Kombëtares

Gashi mbetet në Amerikë, afrohen Manaj, Grezda, Latifi dhe Llullaku, ndërsa Strakosha do të jetë pikë fikse, menjëherë sa të përfundojë aventura e Shpresave Në prag të ndeshjes ndaj Lihtenshteinit,…

Kalitje / Nga 27-shi -

Paqe me Greqinë, jemi ende të dytët

Përfaqësuesja Shpresa ka barazuar 0-0 ndeshjen me Greqinë, të luajtur në “Elbasan Arena”, në kuadër të eleminatoreve Euro 2017. Flitet për një ekip me shumë kualitete brenda dhe që është…