Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Sulm me thikë në Gjermani, një i vdekur dhe disa të plagosur

Nga Klodiana 0

Një tjetër sulm ka ndodhur në një supermarket të Hamburgut, në Gjermani një person është vrarë dhe të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Policia gjermane ka njoftuar në Twitter se një person i dyshuar për sulmin është arrestuar, por është ende herët për të folur për motivet e veprimit të tij.

“Bild” raporton se personat brenda marketit janë sulmuar me thikë dhe ka publikuar një person të mbuluar në gjak, që thuhet se është autori.

Policia u ka bërë thirrje banorëve të zonës që të qëndrojnë larg vendngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej