Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Stamboll/ Sulm me armë në një restorant, dy të plagosur

Nga Klodiana 0

Një sulm me armë zjarri ka ndodhur sot pasdite në një restorant në Stamboll të Turqisë. Sipas mediave turke, mësohet se deri tani janë shënuar të paktën dy të plagosur.

Por nga hetimet e para dyshohet se nuk bëhet fjalë pë ndonjë sulm të mundshëm terrorist.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej