Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Si ta bësh dikë të ndjehet fajtor?

Nga Media 0

Një djalë pyeti një vajzë në librari: “A e keni problem nëse ulem pranë jush?”

Vajza iu përgjigj me zë të lartë: “NUK DUA TA KALOJ NATEN ME TY!”

Të gjithë studentët në librari nisën të shohin djalin dhe ai u ndje shumë i sikletosur.

Pas disa minutash, vajza shkoi qetë-qetë tek tryeza ku ndodhej djali dhe i tha: “Unë studioj psikologji dhe e di se çfarë po mendon një burrë. U ndjeve në siklet, apo jo”?

Djali iu përgjigj me zë të lartë: “200 DOLLARE VETEM PER NJE NATE? PO KJO ESHTE SHUME!!!” Dhe të gjithë njerëzit në librari panë nga vajza të tronditur, ndërkohë që djali i pëshpëriti në vesh: “Unë studioj juridik dhe e di se si ta bëj dikë të ndjehet fajtor”.

/Bota.al/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej