Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqiptarit bëji çfarë të duash, por mos guxo ta shohësh shtrembër (film)

Nga Klodiana 0

Shqiptarit bëji çfarë të duash; mund ta lësh pa shkollë nuk të thotë asnjë gjë, mund të lësh pa punë nuk të thotë asnjë gjë, t’i thuash ndërto shtëpi dhe pastaj ja prish nuk të thotë asnjë gjë, por mos guxo ta shohësh shtrembër…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej