Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Shqiptari arratiset nga qendra e refugjatëve në Skoci, fotografia e tij “çmend” vajzat

Nga Media 0

Mediat kanë publikuar fotografinë e një shqiptari i cili u arratis nga një qendër refugjatësh në Skoci.

Por pas publikimit të fotografisë Guxim Imero nuk po kërkohet vetëm nga policia, skocezet dhe anglezet janë të mahnituara nga bukuria e tij.

Komente të panumërta në rrjete sociale për shqiptarin në arrati, britaniket janë të gatshme t’i gjejnë një “strehë”.

Policia në Skoci publikoi foton e shqiptarit Guxim Imero me apelin për gjetjen e tij pasi ishte arratisur nga qendra e azilkërkueseve, por fotoja e 25-vjeçarit shqiptar u mbush me komente femrash të cilat shprehnin simpatinë për pamjen e tij duke e krahasuar me të ashtuajturin krimineli më sesi Jeremy Meeks.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej