Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Shqipëri-Izrael në shtetrrethim (foto+video)

Nga Ejona 0

Duhen më pak se dy orë nga nisja e takimit eliminator të Botërorit Rusi 2016, Shqipëri-Izrael.kellll

Me qindra forca policore janë vendosur rreth ambienteve të stadiumit “Elbasan Arena”.

Tifozët si në çdo takim tjetër kanë nisur festimet në sheshin e këtij qyteti. Ata duken mjaft entuziastë teksa brohorasin për fitore.

Edhe pse jo të favorizuar nga kushtet atmosferike, ata janë vendosur para stadiumit në pritje për t’u futur brenda ambienteve të tij.

Takimi mes Shqipërisë dhe Izraelit do të nisë në orën 20:45.
kel

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej