Ka than' i moçmi: 

“Kur një komb e humb gjuhën, humb dhe veten"

                                                                                       -Sami Frasheri

Shkrimi kundër ambasadores/ Ministrja Harito: “Je Suis Romana Vlahutin”

Nga Ejona 1

“I am Romana, je suis Romana”- kështu e mbështet ministrja e Inovacionit Milena Harito ambasadoren e BE-së në vendin tonë, Romana Vlahutin.

Reagimi i ministres në Twitter vjen pas shkrimit të gazetarit Kastriot Myftarajt kundër ambasadores.

 

Komente (1)

  1. Aman na i kurse lotet Milena..

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej