Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Shkodra përfshihet nga reshje të dendura bore

Nga Ejona 0

Reshje të dendura dëbore kanë përfshirë mbrëmjen e sotme qytetin verior të Shkodrës

Rikthimi i reshjeve mund të përkeqësojë situatën ndërsa në qytetin e Shkodrës banorët e marin për atraksion.

Disa zgjedhin ta shijojnë atë nga dritaret ndërsa të tjerë dalin në sheshe për të luajtuar.

Në të gjithë vendin vijojnë kushtet e rënduara të motit me temperatura poshtë zeros, të cilat kanë shkaktuar vështirësi në qarkullimin e automjeteve, furnizimin me ujë të pijshëm dhe me energji elektrike.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej